KANDYDACI 2023

Do udziału w wyborach Mr. Leatherman Poland 2023 oraz Mr. Rubber Poland 2023 zgłosili się następujący kandydaci:

Jego głowa jest pełna różnych pomysłów, żadne wyzwanie nie stanowi dla niego problemu. Nie ważne, czy musi coś ugotować czy upiec, zrobi to z wielką chęcią i będzie mu to sprawiało przyjemność. W wolnych chwilach uprawia rośliny, jego największym przyjacielem jest Bugenwilla. Gdy potrzebuje trochę adrenaliny nie zastanawia się długo i wybiera jazdę na nartach. Jeżeli wyjechał z miasta to prawdopodobnie ukrywa się na słonecznej plaży pijąc drinka z palemką.


KROSS, KANDYDAT NR 2

Jego życiem rządki wolność z domieszką analizy. W pracy analizuje dane, zaś w wolnym czasie robi zdjęcia analogowe i słucha muzyki z płyt winylowych, czyli źródła analogowego. Swoje życie nawiguje tak aby zawsze trochę poświntuszyć. Na co dzień mieszka w Bristolu, lecz pochodzi z Warszawy. Według niego fetyszyści to ludzie wytrwali i umiejący cieszyć się z własnej cielesnośći.


Oprócz zainteresowania sprawami gumowymi i ich Smoczą otoczką, jego głowa jest zajęta różnorakimi aktywnościami. W wolnym czasie tworzy modele 3d, głównie architektury jego miasta. Podczas gotowania lubi stawiać na egzotyczną kuchnie, poznając przy tym kulturę związaną z miejscem pochodzenia danego dania. Jeżeli nie wiesz co robi to prawdopodobnie buduje kolejną budowlę w Minecraft, metropolie w Anno 1800 czy mocarstwa w Stellaris. Lubi spędzać czas z ludźmi, których ceni i szanuje, najlepiej łącząc gumę z innymi zainteresowaniami.


Nic się przed nim nie ukryje – nawet najmniejszy klocek lego musi znaleźć swoje miejsce. Oprócz składania zestawów LEGO lubi spędzać czas z przyjaciółmi grając w planszówki. Interesuje go Azja Południowo-Wschodnia, chętnie ją zwiedza. Jeżeli wam nie odpisuje to prawdopodobnie jest związany i relaksuje się pośród lin. W momencie, gdy ma trochę wolnego czasu, a ręce nie są związane chętnie surfuje po Internecie śledząc najnowsze technologie.


Dla Kacpra guma to nie tylko fetysz, ale również moda. Stroje które nosi muszą się wyróżniać z tłumu i mieć w sobie „to coś”. Ważna jest dla niego jakość contentu, a nie ilość. Na co dzień jest programistą iOS. Czas wolny spędza głównie na siłowni, ale także pośród natury lub w centrach handlowych. Uwielbia memy, jego ulubiony film to “Asterixi Obelix: Misja Kleopatra”, a ulubiony show internetowy to “UNHhhh”.

34 letni mieszkaniec Wrocławia, ma szerokie spektrum zainteresowań począwszy od kotów i ich życia, przez technologie, do gier elektronicznych jak także tabletop. Odnajduje się w klasycznym stylu BLUF, przełamanym kolorami. Chciałby zostać zapamiętany jako „czerwony kot”, który zawsze nosi skóry. Wygrana pozwoliłaby mu odczuć akceptację jego stylu przez społeczność oraz pozwoliłaby mu inspirować innych, aby również przełamywali swoje lęki. Chciałby także wzmocnić widoczność polskiej społeczności na międzynarodowych wydarzeniach.


44 latek, pochodzący z Poznania mieszkający w Dublinie, jego zainteresowania to motocykle i podróże. Jego ulubiony styl to klasyczny czarny styl BLUF, nawiązujący do twórczości Tom of Finland. Jeżeli wygra chciałby dumnie reprezentować Polskę oraz wspierać i patronować fetyszowym akcjom w Polsce i na Świecie. Wygrana stanowiłaby by dla niego wyróżnienie, ale również byłaby wyzwaniem i sporą odpowiedzialnością.


MICHAŁ, KANDYDAT NR 3

34 latek, który na co dzień mieszka w Hamburgu, jego pasją są ogrodnictwo, barbering i modeling. Inspiracją dla jego stylu są klasyczne czarne skóry wprost z rysunków Tom of Finland. Jako mister chciałby być otwarty na ludzi, inspirować do otwartości i bycia sobą oraz chętny do spędzania z nimi lepszych i gorszych chwil. Wygrana byłaby dla niego szczególnym wyróżnieniem, ze względu jak sam podkreśla „krótki staż w społeczności”


Pochodzący z Krakowa czterdziestoośmiolatek którego poza Krakowem interesują szerokie nauki przyrodnicze oraz relacje międzyludzkie. Najlepiej czuje się w skórach z kolorowymi dodatkami, bez zdecydowanej stylistyki.
Jeżeli wygra to chciałby inspirować innych, aby zrobiły krok do wyjścia z szafy ze swoim fetyszem. Wygrana byłaby dla niego wielkim zaszczytem, ale także odpowiedzialnością.


Kandydat zrezygnował z udziału w wyborach z przyczyn osobistych. Oddane na niego głosy SMS zostały unieważnione.