POZNAJ TEGOROCZNYCH KANDYDATÓW

Z ogromną radością prezentujemy tegorocznych kandydatów do obydwu tytułów! Start w wyborach bardzo często oznacza konieczność wyjścia z własnej strefy komfortu, przełamania różnych siedzących w nas lęków oraz poddania się ocenie jury i publiczności. Pomimo, iż jest to przede wszystkim zabawa, nie tak łatwo jest zdecydować o wzięciu w niej udziału. Tym bardziej pokazanym poniżej członkom naszej fetyszowej społeczności należą się ogromne brawa, szacunek i słowa uznania.


GŁOSOWANIE SMS: na wybranego przez siebie kandydata możesz zagłosować wysyłając wiadomość SMS. Z danego numeru telefonu można oddać głos wyłącznie na jednego kandydata leather i jednego kandydata rubber. Koszt wysłania wiadomości jest taki sam, jak koszt wysłania zwykłego SMS’a zgodnie z taryfą twojego operatora. Głosowanie SMS zakończy się o 23:59 w dniu 26 kwietnia 2024. Na finalny wynik kandydata złożą się głosy jurorów, głosy publiczności zgromadzonej w klubie oraz głosy SMS.


Pragnie lepiej poznać polską społeczność fetyszową oraz pomóc jej w nawiązywaniu kontaktów ze społecznościami zagranicznymi. Lubi mierzyć się z własną introwertycznością biorąc udział w tłocznych eventach, choć jak sam wspomina, z charakteru przypomina kota, którego można oswoić przy odrobinie cierpliwości. Jako fan metalu, już jako nastolatek nosił skóry, jednak ten fetysz stał się dla niego wyjątkowy około 2 lat temu. Pasjonują go podróże, sport (m.in. windsurfing, narty, canyoning) oraz muzyka (śpiewa i gra na fortepianie).


Start w wyborach traktuje jako wyzwanie, choć jak sam przyznał, ekscytacji związanej z udziałem w konkursie towarzyszą również obawy. Chciałby pokazać innym osobom, stojącym trochę z boku, że także mogą powiedzieć “Okej, spróbuję!”. Swoją skórzaną przygodę rozpoczął będąc studentem. Zodiakalny baran, fan kuchni meksykańskiej oraz Lany del Rey, miłośnik League of Legends.


Jest przekonany, że jako nowy Mister Leatherman będzie mógł zrobić “dużo fajnych rzeczy” dla naszej społeczności – w tym chciałby zająć się edukacją dotyczącą fetyszowości i fetyszu. Skóry pozwalają mu wyrazić samego siebie oraz ułatwiają nawiązywanie kontaktów, choć jak sam przyznaje, jego skórzana przygoda dopiero się rozkręca. Prywatnie jest artystą specjalizujacym się w grafice oraz animacji 3D, uwielbia gry wideo oraz długie sesje na niszowych kanałach YouTube.


Jako przyszły Mister Rubber Poland chciałby wyjść z lateksem w przestrzeń publiczną, jednak równie ważna jest dla niego intergracja społeczności, także w ramach grupy PLAY. Ma również dużo pomysłów na edukację oraz promocję fetyszu gumowego oraz współpracę z innymi grupami. Różnymi fetyszami interesuje się od prawie 10 lat, jednak to guma jest jego ulubionym klimatem. Na co dzień planuje kampanie reklamowe w internecie, uwielbia muzykę filmową oraz gotowanie.


Chciałby udowodnić, że również w Polsce misiek może zostać Misterem Rubber, marzy mu się również uruchomienie gumowego kanału na YouTube. Choć nie ma zbyt długiego stażu w klimatach rubber, przyznaje że po prostu zakochał się w gumach i nie wyobraża sobie życia bez nich.


Jako przyszły Mister Rubber Poland chciałby kontynuować działalność w ramach grupy PLAY, jeszcze intensywniej integrując polską społeczność gumową i wydarzenia fetyszowe. Marzy mu się sytuacja w której każdy będzie mógł łatwo znaleźć swoją bezpieczną fetyszową przestrzeń, chciałby też pomóc przełamywać stereotypy związane z fetyszami. Swoją przygodę z gumami rozpoczął w 2019 roku. Z zawodu jest programistą, czas wolny lubi spędzać na siłowni, na łonie natury lub oglądając filmy i seriale.