WYDARZENIE

Warsaw Fetish Weekend to największa w Polsce impreza multifetyszowa, ułatwiająca integrację oraz wspólną zabawę przedstawicieli różnych środowisk fetyszowych. Od 2023 roku wydarzenie realizowane jest przez Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group oraz Fundację Refform, będącą od wielu lat siłą napędową wielu polskich eventów fetyszowych. Warsaw Fetish Weekend odbywa się w Warszawie, w samym centrum miasta – w klubie Instytut Bar.

ORGANIZATORZY

Do powstania Warsaw Fetish Meeting przyczyniło się wiele osób oraz podmiotów. Aktualnie w przygotowanie imprezy zaangażowane są:

Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group wraz z działającą w jego ramach grupą Polish Latex Assembly. Stowarzyszenie zostało powołane do życia 12 listopada 2022 roku w Krakowie, przez członków polskiej społeczności leather skupionej w grupie fb Polish Leather Uniform Group. Celem stowarzyszenia jest, między innymi: edukacja w zakresie równości, tolerancji i praw człowieka, w szczególności na rzecz mniejszości seksualnych; promocja zdrowia, kultury i sztuki; integracja środowiska LGBT+, w szczególności przedstawicieli fetyszu skórzanego oraz gumowego. Więcej informacji na temat Stowarzyszenia znajdziecie na jego stronie internetowej.

Fundacja REFFORM na Rzecz Promocji Zdrowia, Budowania Więzi Społecznych oraz Przeciwdziałania Wykluczeniom i Dyskryminacji została ustanowiona przez fundatora, Roberta Strzeleckiego, w dniu 8 kwietnia 2016. Fundacja działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach (Dz. U. z 2016, poz. 40) i jest organizacją pozarządową działającą w sferze pożytku publicznego. Siedzibą Fundacji jest Miasto Stołeczne Warszawa, a terenem działania obejmuje Rzeczpospolitą i zagranicę. Więcej informacji na temat Fundacji znajdziecie na jej stronie internetowej.

Warszawski klub Instytut Bar to miejsce doskonale znane miłośnikom fetyszy. Tu odbywa się Warsaw Fetish Meeting – cykliczna impreza multifetyszowa, mająca na celu integrację polskiej społeczności fetyszowej. Wydarzenie to organizowane jest przy współpracy z Polish Leather Uniform Group. Więcej informacji o klubie znajdziecie na jego stronie internetowej.

OSOBY ZAANGAŻOWANE W PROJEKT

TOMEK
Od wielu lat zaangażowany w społeczność fetyszową, szczególnie skórzaną. Członek BLUF, członek założyciel oraz Prezes Polish Leather Uniform Group. Na co dzień inżynier oprogramowania.

JANEK
Na co dzień pracuje i studiuje. Prywatnie lubi Łódź, neony i brutalizm, a gdy ma okazję zakłada na siebie gumę.

JACEK
Wywodzący się ze społeczności bears, skutecznie łączy miśki oraz środowisko leather. Członek zarządu Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group oraz Stowarzyszenia Bears of Poland. Pracuje jako specjalista IT w branży związanej z grami wideo.

Translate »