SPONSORZY I PARTNERZY

Warsaw Fetish Weekend oraz wybory Mister Leatherman Poland 2024 i Mister Rubber Poland 2024 nie mogłyby się odbyć bez naszych wspaniałych sponsorów i partnerów. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy w ten sposób wspierają polską społeczność fetyszową! Poniższa lista będzie aktualizowana na bieżąco…

Refform Fetish Store to jeden z najstarszych polskich sklepów erotycznych (w tym roku obchodzi 20. urodziny), dedykowany społeczności gejowskiej i fetyszowej. W jego ofercie znajdziecie wiele inspirujących produktów!

Switched to nie tylko sponsor naszej imprezy, ale także oficjalna aplikacja Warsaw Fetish Weekend 2024. Szukasz kontaktu z innymi goścmi wydarzenia? Zainstaluj Switched i pozostań w kontakcie!

Recon to jedna z największych i najpopularniejszych platform randkowych, dedykowana w dużej mierze społeczności fetyszowej.

Mastercolt to polski producent akcesoriów oraz odzieży skórzanej, obecny na rynku od 2005 roku. W ofercie Mastercolt znajdziecie zarówno harnessy, szelki, opaski, jak i slingi.

Latexskin to polski producent odzieży z lateksu, dobrze znany również poza granicami naszego kraju. W ofercie Latexskin znajdziecie bogaty wybór ubrań zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Mr. Riegillio to nie tylko doskonale znana marka fetyszowych ubiorów, ale również koncepcja fetyszowej marki odzieżowej, która zaciera granice między współczesną modą a designem odzieży nawiązującym do fetyszu.

Darklands to jeden z największych festiwali fetyszu na świecie, oferujący bezpieczną przystań dla żądnych przygód gejów, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty seksualne. Impreza ta odbywa się w Antwerpii.

ForFun to marka kojarzona przez wszystkich miłośników fetyszu, a także ubiegłoroczny sponsor wyborów Mister Rubber Poland. W ofercie ForFun znajdziecie nie tylko ubrania wykonane z lateksu, ale także z innych fetyszowych materiałów…

Instytut.Bar to nowoczesny gay club położony w samym centrum Warszawy, oferujący bogaty wybór imprez tematycznych. To niewątpliwie najbardziej fetyszowe miejsce na mapie Warszawy, a może i całej Polski.

Sauna Heaven to jedna z najchętniej odwiedzanych gejowskich saun w Warszawie, oferująca bogaty wybór usług, w tym świetne masaże.