JURORZY W WYBORACH 2023

Przemek pochodzi z małej wsi na Podkarpaciu, jednak aktualnie mieszka w Warszawie. Gdyby miał się opisać w dwóch słowach, to byłyby to “kinky nerd”. Uwielbia gry planszowe i komputerowe, czyta książki hard fantasy oraz ogląda filmy i seriale o podobnej tematyce. W wolnych chwilach lubi też oglądać anime, piec i gotować. Jego hobby sprawiają mu jeszcze większą przyjemność, kiedy może połączyć je z noszeniem latexu. W 2019 roku zdobył tytuł Mister Rubber, co pozwoliło mu poznać wiele osób z podobnymi zainteresowaniami, zarówno tymi mniej, jak i bardziej fetyszowymi.


Człowiek talentów wszelakich, zafascynowany tematyką emisji głosu. Od ponad 20 lat zagląda, co przyniesie los tym, którzy chcą się tego dowiedzieć. Grywa w gry komputerowe, interesuje się nowinkami technologicznymi, śledzi zmiany w przepisach prawa, prowadzi biuro i księgowość organizacji pozarządowej. Śpiewa, tańczy, recytuje i gotuje. Początkujący performer.


Mr Polish Leather 2019, 2020 i 2021, który poza miłością do skór lubi też czasem założyć gumę. W wolnym czasie wybiera dobrą książkę, fajny film (nie zawsze poważny) i słucha muzyki lat 80-tych.


Pierwszy Mister Fetish Poland, od ponad dekady obecny na polskiej scenie fetyszowej, organizator spotkań społeczności skórzanej przy okazji wyborów Mr Bear Poland, współorganizator wydarzeń fetyszowych w Poznaniu i nie tylko. Jako juror zwracać będzie uwagę na spójność stylizacji kandydatów, oceni ich zaangażowanie w społeczność fetyszową oraz pomysły na promocję na arenie międzynarodowej.


Ash Pocalypse to przedstawiciel polskiej społeczności puppy play. Queer działający aktywnie jako artysta wizualny, sexedukator, aktywista w zakresie wirusa HIV, performer i aktor post-porno. Głównie jest psiakiem, jednak określa się jako multifetyszysta, który łączy świat kinksterów z sztuką i kulturą queerową.

Bartek – Mister Leatherman Poland 2022, członek stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group. Fetish + art to jego zdaniem najlepszy mix. Butoman, tak mówi o sobie, bo buty to według niego podstawa skórzaka. Praca twórcza i podróże zajmują znaczną część jego rzeczywistości. Niezmiennie jego ulubieńcami są Sean Connery i Umberto Eco.


Wielkopolanin, Polak, Europejczyk – dumnie reprezentujacy Berlin i Niemcy jako Mister Leather Berlin 2022 oraz Mister Fetish Germany. Oficjalny kandydat do wyborow IML 2023 w Chicago. Mimo, iż jego domem stał się Berlin, zawsze stara się wspierać i propagować polską społeczność skórzaną.


Misiolub z szarfą Mr Chaser Poland. Od wielu lat funkcjonuje w społeczności bearsowej i od ponad roku jest również członkiem społeczności skórzanej, skutecznie łącząc środowisko miśkowe oraz fetyszowe. Na co dzień tatuś psórki, zawodowo – specjalista IT, lubiący gry i podróże.


Od zawsze związany z polską społecznością skórzaną, autorytet w dziedzinie skór jako materiału. Ceniony i znany również za granicą, dzięki jego pasji, wiele osób stało się miłośnikami skór i fetyszu skórzanego. Hobbistycznie zajmuje się wyrobem produktów ze skór i jak głosi miejska legenda, jeśli nie masz w swojej szafie czegoś, co zrobił Ryszard, na pewno twoi znajomi posiadają taką rzecz…


Człowiek kilku fetyszy, od kilku lat widoczny i obecny w naszym środowisku. Uczestnik wielu wydarzeń fetyszowych, współorganizator niektórych z nich. Członek założyciel Stowarzyszenia Polish Leather Uniform Group oraz członek Kapituły Fundacji Refform, współorganizatora wyborów.