DAJ SOBIE SZANSĘ NA WYGRANĄ!

Każdy z was może zostać nowym Misterem Rubber Poland lub Misterem Leatherman Poland. To nie żart – wystarczy dać szansę losowi i zgłosić się do konkursu. Nasi Misterzy reprezentują polską społeczność fetyszową… ale przede wszystkim są też jej częścią. Tak naprawdę, droga z widowni na scenę jest bardzo łatwa… Nie czekaj do ostatniej chwili ze zgłoszeniem, czas ucieka!


Przede wszystkim, weźmiesz udział w niezapomnianej przygodzie oraz doskonałej zabawie, połączonej z odrobiną rywalizacji. Ale pamiętaj, że Misterzy nie są cudotwórcami, więc nikt nie będzie od ciebie oczekiwał, że zbawisz fetyszowy świat…

Po drugie, będziesz miał okazję poznać wiele interesujących osób, co na pewno jeszcze bardziej poszerzy twoje fetyszowe horyzonty. Czyż nie fajnie jest mieć jeszcze więcej znajomych?

Po trzecie, będziesz mógł bezpośrednio wspierać polską społeczność fetyszową, a także ją reprezentować w kraju oraz za granicą. Dla wielu początkujących lub mniej śmiałych osób możesz być dodatkową inspiracją i wzorem!

Po czwarte, najbardziej przyziemna rzecz – będziesz mógł zdobyć wartościowe nagrody od naszych wspaniałych sponsorów! Spójrz tylko na listę marek, które ufundowały nagrody w tegorocznych wyborach! Łączna wartość puli nagród w tym roku wynosi kilkanaście tysięcy złotych!

Przejdź na stronę z formularzem dla kandydatów do tytułu o których chciałbyś zawalczyć. Przeczytaj zawarte tam informacje, zapoznaj się z regulaminem wyborów, po czym wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij swoje zdjęcia zgodnie z podanymi na stronie instrukcjami.