Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://wfw.plug.org.pl. Stroną internetową zarządza Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group, będące wraz z Fundacją Refform, współorganizatorem wydarzenia o nazwie Warsaw Fetish Weekend.

Kto ma dostęp do moich danych osobowych?

Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym prosimy Cię o podanie danych, które są niezbędne do realizacji procesu zamówienia. Do twoich danych mają dostęp osoby zajmujące się obsługą sklepu internetowego, wskazane przez Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group oraz Fundację Refform.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Nie będą również wykorzystywane do automatycznego profilowania. Nie będziesz otrzymywał od nas wiadomości e-mail innych, niż niezbędne do realizacji procesu twojego zamówienia.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Twoje dane będą przechowywane przez okres określony w przepisach podatkowych – na wypadek kontroli realizowanej przez uprawnione do tego służby państwowe.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Kontakt

Masz pytania? Chcesz uzyskać informację na temat twoich danych, które przetwarzamy / przechowujemy? Skontaktuj się z nami, pisząc na adres sklep@srv58017.seohost.com.pl.

Dane teleadresowe:
Stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47/29
03-982 Warszawa