Pytania i odpowiedzi

Wiemy, że macie wiele pytań dotyczących kandydowania oraz pełnienia funkcji Mistera. Mamy nadzieję, że poniższe filmiki odpowiedzą na większość waszych wątpliwości.

Pytanie nr 1

Pytanie nr 2

Pytanie nr 3

Pytanie nr 4

Pytanie nr 5

Pytanie nr 6

Pytanie nr 7

Pytanie nr 8

Co się stanie, gdy nie zbierze się wystarczająca liczba kandydatów?

Niestety, w takiej sytuacji będziemy zmuszeni odwołać wybory danego Mistera. Aby móc dokonać wyboru, potrzebnych jest co najmniej dwóch kandydatów, którzy zgłoszą się i pojawią na imprezie wyborczej.

Baw się!

Udział w wyborach ma być przede wszystkim przygodą i dobrą zabawą, połączonymi z odrobiną rywalizacji. Jak w każdym konkursie, ktoś musi zająć pierwsze miejsce, a ktoś inny – kolejne. Uzyskany wynik częściowo uzależniony jest od szczęścia – nawet bardzo dobry występ może nie trafić w gusta publiczności. To jednak nic nie znaczy i w żaden sposób nie czyni ciebie gorszym!

Bądź sobą!

Różni Misterzy pełnią swoje funkcje w kompletnie odmienny sposób i jest to coś naturalnego, ponieważ każdy ma inną osobowość i inaczej postrzega swoją rolę. Nie martw się, czy będziesz dobrym Misterem i nie próbuj na siłę naśladować swoich poprzedników. Zaufaj swojej intuicji i po prostu bądź sobą. Znajdź swój własny sposób bycia Misterem!